Centrum Usługowe ŻELAZNA 15B to kompleks składający się z dwóch hal, biur oraz powierzchni usługowo-handlowych. Całość znajduje się na terenie Nowego Baildonu w Katowicach. W pobliżu inwestycji znajduje się jedno z największych centr handlowych południowej Polski – Silesia City Center.

O dobrej lokalizacji dla biznesu świadczą między innymi: położenie w pobliżu centrum miasta, dostępność do dróg szybkiego ruchu – autostrady A4 czy Drogowej Trasy Średnicowej; dostępność przystanków komunikacji miejskiej; dogodny dojazd do dworca PKP i PKS czy lotniska w Pyrzowicach.

Centrum Usługowe ŻELAZNA 15B wyremontowano zgodnie z zasadami budownictwa zrównoważonego BREEAM. Zastosowanie optymalnych rozwiązań technologicznych pozwoliło na obniżenie kosztów eksploatacji obiektu. Wszystkie powyższe pomieszczania znajdują się w budynku z cegły klinkierowej z izolacją termiczną. W ramach rewitalizacji wymieniono między innymi instalacje, stolarkę okienną, drzwiową. Obiekt przystosowano dla osób niepełnosprawnych.

W ofercie wynajmu na terenie Centrum Usługowego ŻELAZNA 15B posiadamy powierzchnie biurowe o wysokim standardzie wykończenia. Do wynajęcia są pomieszczenia typu open space oraz pokoje biurowe. Ponad to znajdują się również pomieszczenia o charakterze produkcyjnym w skład których wchodzą hale składające się z hali produkcyjnej posiadającej 3 nawy: dwie podłużne po około 2000 mkw z suwnicą o udźwigu 5T i jedną poprzeczną 500 mkw z suwnicą o udźwigu 3T. W części parterowej całego obiektu znajduje się lokal usługowy posiadający witrynę i drzwi antywłamaniowe. Powierzchnia open space daje możliwość aranżacji według własnych potrzeb.

Na terenie Centrum znajduje się parking.

folder opal

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji i odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie.

Kreator formularzy by JoomlaShine

Spytaj nas o wolne biura, lokale i magazyny
500 788 500

 

Żelazna 15B
- Centrum Usługowe -

 

ul. Żelazna 15b
40-851 Katowice

tel. 32 788 99 00
opal@opal.pl Właścicielem i zarządcą Centrum Usługowego ŻELAZNA 15B jest Grupa OPAL. 


MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.
ul. Opolska 22
40-084 Katowice

www.OPAL.pl